(مدرن درب، هیچ نمایندگی و شعبه ای ندارد و سایر اشخاص و شرکت هایی که تحت این نام با پیشوند یا پسوند فعالیت می نمایند، فاقد صلاحیت می باشند. لذا به لگوی ثبت شده مدرن درب و نام مدیر عامل و رییس هیئت مدیره آقای کامبیز طاهباز توجه فرمایید. باتشکر)

شرکت مدرن درب، در سال 1385 در قالب گروه مهندسی، طراحی، تولید و نصب درب های مختلف روز جهان به جهت ارائه کیفیت مطلوب و متفاوت با قیمت مناسب اقدام به فعالیت نموده است، بسیاری از مراكز و نهاد های دولتی و سازمانها اعم از شهرداری ها، بانک ها، موسسات بیمه و مالی و اعتباری، صرافی و جواهری، مراکز اداری تجاري، نمایندگی محصولات بنام جهانی و کارخانه های برتر جهان و پیمانکار رسمی نگهداری کلیه شعب بانک های سامان و ... را داشته و بیش از تحویل دو هزار درب در سراسر کشور از افتخارات این مجموعه

می باشد.

مدرن درب:

تولید و اجرا کننده انواع درب های اختصاصی آلومینیومی و ... برای توليد انواع (درب های اتوماتيك) از بهترین برندها و محصولات درجه يك موجود برای رضایت مشتریان خود استفاده می نماید. این شرکت با پشتوانه، دانش و تجربیات در زمینه ارایه مشاوره و كارشناسي، ارائه متریال استاندارد متناسب با معماری ساختمان و تاسيسات، تولید و مونتاژ، نصب صحیح و مقید به ارائه گارانتي و خدمات پس از فروش واقعی، امروزه خدمات و محصولات گسترده خود را در سراسر کشور توسط نمایندگانی که در این سایت نام و مشخصات آنها درج شده، در اختیار مشتریان خود قرار دهد.