سوالات متداول

جواب : محصولات مدرن درب نسبت به متریال و نوع محصول ساخت کشورهای ترکیه ، آلمان ، ایتالیا و برخی از تیغه های آلومینیوم ساخت میهن عزیز مان ایران می باشد.سوال: محصولات مدرن درب ساخت کدام کشور می باشد؟

مدرن درب

سوال: استانداردهای محصولات مدرن درب چیست ؟

جواب : مواردی شامل گارانتی میباشد که مشکلات مربوط به تولید را داشته باشد. مواردی چون سهل انگاری در نگهداری، برخورد شدید ، شکستگی،تاثیرات فیزیکی و شیمیایی ، نوسانات غیر متعارف و استفاده از برق غیر مجاز، عیوب ناشی از برق غیر استاندارد ، دستکاری توسط افراد غیر متخصص و یا عدم انتخاب دستگاه متناسب شامل گارانتی نمی باشد . گارانتی پس از بررسی توسط کارشناس مربوطه تایید میشود .سوال: چه مواردی شامل گارانتی می شود ؟

جواب : لطفا به صفحه باشگاه مشتریان و خدمات پس از فروش مراجعه نمایید.سوال: نمونه کارت های باشگاه مشتریان و گارانتی چگونه است ؟

جواب : شما می توانید با مراجعه به سایت moderndarb.ir قسمت سفارش محصولات فرم های مربوطه را تکمیل و نسبت به بازدید رایگان و عقد قرارداد اقدام فرماییدسوال: چگونه با شرکت قرارداد ببندیم ؟

جواب : تمامی دستگاه ها به همراه کلید خلاص کن دستی فروخته می شود و این امکان را دارد که در صورت نیاز آن را به حالت عملکرد دستی گذاشت. لطفا پس از نصب دستگاه از تکنسین بخواهید که شما را با عملکرد دستی دستگاهتان آشنا کند . شما می توانید طریقه استفاده از کلید خلاص کن را در دفترچه راهنمای دستگاه خود مطالعه بفرمایید.سوال: چگونه در زمان قطع برق سیستم را در حالت عملکرد دستی قرار دهیم ؟

جواب : شما می توانید با مراجعه به وب سایت moderndarb.ir دانلود سنتر تمامی فایل های مورد نیاز شما را به صورت pdf در اختیار شما قرار میدهدسوال: چگونه می توان به فایل های دستورالعمل نگهداری محصولات دسترسی پیدا کرد ؟